Nemokama linija8 800 00 653

Kaune

UAB „Žalvaris“
Kauno filialo kontaktai:
Palemono g. 1, Kaunas
Tel: 8 (37) 490 263
El. paštas kaunas@zalvaris.lt
 
UAB „Žalvaris“ vykdomas akumuliatorių supirkimas Kaune tai galimybė kauniečiams priduoti netinkamus naudoti akumuliatorius ir atsakingai elgtis su supančia aplinka: gamta ir žmonių sveikata. Įmonė „Žalvaris“ dirba su daugiau nei 130 rūšių įvairių pavojingųjų ir nepavojingųjų atliekų. Įmonės klientai yra fiziniai ir juridiniai asmenys visoje Lietuvoje.
 
Viena iš įmonės superkamų atliekų yra netinkami naudoti automobiliniai akumuliatoriai – tai automobilinė atlieka kurią kiekvienas automobilio savininkas keičia maždaug kas tris – keturis metus. Kur dedami seni, nebenaudojami akumuliatoriai? Elgiantis neatsakingai jie yra laikomi garažuose ar rūsiuose, o dar blogiau – išmetami į aplinką ar su kitomis buitinėmis atliekomis. Visuomenė nuolatos skatinama šia itin pavojinga aplinkai atlieka pasirūpinti tinkamai – priduoti ją patikimam atliekų tvarkytojui, turinčiam leidimą tvarkyti tokio pobūdžio atliekas. Visiems vairuotojams derėtų nepamiršti, kad akumuliatoriai ne tik pavojinga atlieka, bet ir tai, jog tinkamai atsikratant šia atlieka – priduodant ją atliekų tvarkymo įmonei „Žalvaris“ galima ir užsidirbti pinigų.
 
Dažnas žmogus žino, kad akumuliatoriai pagaminti iš kenksmingų medžiagų, kurių patekimas į aplinką gali sukelti neigiamus padarinius gamtai. Akumuliatoriuose gausu tokių medžiagų kaip švinas, elektrolitas, sieros rūgštis, sunkieji metalai ir pan. Šios medžiagos gali padaryti neįtikėtiną žalą mus supančiai gyvenamajai aplinkai. Išmetami kartu su kitomis buitinės atliekomis, akumuliatoriai pradeda irti ir kenksmingos medžiagos pamažu gali pakenkti dirvožemiui, augalams, gruntiniams vandenims.
 
UAB „Žalvaris“ atliekomis rūpinasi daugiau nei 50 metų. Sukaupta didžiulė patirtis bei žinios, kuri padeda suprasti ir įgyvendinti klientų norus bei poreikius, bei tinkamai pasirūpinti surinktomis atliekomis. Atliekų tvarkymo įmonė „Žalvaris“ savo veikloje laikosi aukščiausių Lietuvos ir Europos Sąjungos nustatytų aplinkosaugos reikalavimų, tam, kad iš įmonių ir gyventojų surinktomis atliekomis būtų pasirūpinta tinkamai.
 
Jei jūsų garaže ar sandėliuke stovi pamirštas ir nuodijantis aplinką akumuliatorius, ar jūs ką tik pasikeitėte savo automobilio akumuliatorių, o senąjį tebevežiojate automobilio bagažinėje – pasielkite atsakingai priduokite jį atliekų tvarkymo įmonei „Žalvaris“.