Nemokama linija8 800 00 653

Klaipėdoje

UAB „Žalvaris“
Klaipėdos filialo kontaktai:
Šilutės pl. 127, Klaipėda
Tel: 8 (46) 340 248
El. paštas klaipeda@zalvaris.lt
 
Kenksmingos atliekos yra tai, su kuo susiduriame kiekvieną dieną. Klaidinga galvoti, kad pavojingosios atliekos, tai tik didelių pramonės įmonių problema. Su pavojingosiomis atliekomis kiekvienas gyventojas susiduria ir kasdieninėje buityje (netinkami naudoti akumuliatoriai ar kitos tepaluotos automobilinės detalės, buto ar namo remonto metu susidariusios atliekos, tokios kaip: tušti sandarinimo indai, impregnuotos medienos atliekos, ar tušti dažų, skiediklių ar kitokių chemikalų tušti indai ir t.t.).
 
Pavojingųjų atliekų tvarkymas yra griežtai reguliuojamas ir reglamentuojamas Lietuvos ir Europos Sąjungos įstatymais ir reikalavimais, o supirkti ir tvarkyti šias atliekas teisę turi tik licencijuotos Lietuvos įmonės – tarp jų yra ir atliekų tvarkymo įmonė „Žalvaris“.
 
UAB „Žalvaris“ veikla tai pavojingųjų ir nepavojingųjų atliekų surinkimas ir tvarkymas, aplinkosaugos dokumentų apskaitos vedimas ir konsultavimas aplinkosaugos klausimais. Įmonė yra orientuota į klientus: veikia operatyviai, teikia aplinkosaugos konsultacijas. Įmonės padaliniai išsidėstę septyniuose Lietuvos miestuose taip, kad greitai ir patogiai galėtų aptarnauti įmones ir gyventojus visoje Lietuvoje.
 
Didžiausia dalis įmonės surenkamų atliekų sudaro netinkami naudoti akumuliatoriai. Tai pavojingoji atlieka, kurios kiekvieną dalį galima perdirbti ir panaudoti dar kartą pavyzdžiui iš plastikinių korpusų pagaminti naujus korpusus akumuliatoriams, elektrolitas naudojamas trąšų gamyboje ir t.t.
Gyventojai ir įmonės skatinamos šią atlieką priduoti atliekų tvarkytojams, nes seni akumuliatoriai išmetami į aplinką „augina“ sąvartynų kalnus ir nuodys gamtą 1000 metų.
 
Akumuliatoriui pradėjus natūraliai irti, jo išskiriamos medžiagos kenkia augmenijai bei per dirvožemį patenka į gruntinius vandenius, taigi, priduoti akumuliatorius į licencijuotas supirkimo vietas yra kiekvieno asmens pareiga.
 
UAB „Žalvaris“ gali pasirūpinti jūsų atliekomis. Įmonėje superkami ne tik akumuliatoriai, bet tvarkoma ir daugybė kitų pavojingųjų atliekų susidarančių automobilių, statybos įmonių, pramonės ar žemės ūkio srityse.