Nemokama linija8 800 00 653

Marijampolėje

UAB „Žalvaris“
Marijampolės filialo kontaktai:
Gedimino g. 89, Marijampolė
Tel: 8 (343) 92 284
El. paštas marijampole@zalvaris.lt
 
Įmonės „Žalvaris“ vykdomas akumuliatorių supirkimas Marijampolėje gali padėti Jums rūpintis gamta ir pasielgti atsakingai.
 
Akumuliatoriai yra itin kenksmingi aplinkai – irdami jie išskiria į gamtą tokias pavojingas medžiagas kaip sieros rūgštis, švinas, įvairūs sunkieji metalai ir t.t. Tokios medžiagos gali pakenkti ne tik augmenijai, bet ir užteršti gruntinius vandenis. Rūpinantis savo aplinka ir siekiant gyventi darnoje su gamta labai svarbu netinkamus naudoti akumuliatorius atsakingai šalinti – priduoti juos atliekų tvarkytojams. Atsikratant nereikalingais akumuliatoriai ir kitomis pavojingosiomis atliekomis, svarbu priduoti juos atsakingiems atliekų tvarkytojams. Dažnai nutinka taip, kad atliekos patenka į nelegalių atliekų supirkėjų rankas, tokiais atvejais niekas negali užtikrinti, kad atliekomis bus pasirūpinta tinkamai ir, kad visos atliekos sudedamosios dalys bus sutvarkytos teisingai, o ne siekiant vienintelio tikslo pasipelnyti – nelegaliai atsikratant komerciškai nenaudingomis sudedamosiomis atliekų dalimis.  
 
Atliekų tvarkymo įmonė „Žalvaris“ įkurta 1965 metais ir sėkmingai savo veiklą vykdo iki šių dienų. Įmonės filialai yra pasiskirstę po visą Lietuvą, tad kiekvienas gali rasti sau patogiausią atliekų pristatymo vietą. Įmonė laikosi aukščiausių aplinkosaugos reikalavimų, dirba operatyviai, patikimai ir gali užtikrinti, kad visomis atliekomis būtų tinkamai pasirūpinta.
 
Pažymėtina ir tai, kad atliekų tvarkymo įmonei „Žalvaris“ superka ir tvarko tik akumuliatorius, bet ir buitinės chemijos pakuotes, statybų ar remonto atliekas,  netinkamas naudoti baterijas, elektroniką ir jos prietaisus bei įvairias automobilines atliekas.