Nemokama linija8 800 00 653

Panevėžyje

UAB „Žalvaris“
Panevėžio filialo kontaktai:
Įmonių g. 15, Panevėžys
Tel: 8 (45) 467 793
El. paštas panevezys@zalvaris.lt
 
Akumuliatorių supirkimas Panevėžyje vykdomas UAB „Žalvaris“, kuri taip pat rūpinasi ir kitų atliekų tvarkymu bei veda aplinkosaugos dokumentų apskaitą. UAB „Žalvaris“ savo veiklą pradėjo prieš penkiasdešimt metų ir šiuo metu yra pavojingųjų ir nepavojingųjų  atliekų surinkimo ir tvarkymo lyderis Lietuvoje. Pagrindiniai įmonės tikslai: operatyvus darbas, orientuotas į klientų individualius poreikius, laikantis aukščiausių Lietuvos ir ES aplinkosaugos reikalavimų.
 
Kiekvieną dieną visi susiduriame su gausybe pavojingų atliekų savo buityje – tai buitinės chemijos pakuotės, statybų arba remonto atliekos, netinkamos naudoti baterijos, elektronikos prietaisai ir įvairios automobilinės atliekos. Bene dažniausiai pasitaikanti automobilinė atlieka – akumuliatoriai.
 
Akumuliatoriai, patekę į gamtą, gali rimtai pakenkti mus supančiai aplinkai – juose gausu kenksmingų medžiagų (pvz. sieros rūgštis, švinas, sunkieji metalai, elektrolitas ir pan.). Išmesti kartu su buitinėmis atliekomis, jie pradeda irti ir nuodingos medžiagos pamažu patenka į mūsų gyvenamąją aplinką. Įmonė „Žalvaris“ kviečia visus gyventojus atsakingai rūpintis savo atliekomis – priduoti atliekas atsakingiems atliekų tvarkytojams, o tuo pačiu ir visų mūsų sveikatą.