Nemokama linija8 800 00 653

Šiauliuose

UAB „Žalvaris“
Šiaulių filialo kontaktai:
V. Bielskio g. 30, Šiauliai
Tel: 8 (41) 441 037
El. paštas siauliai@zalvaris.lt
 
Kenksmingos medžiagos – neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Su jomis susiduriame kiekvieną dieną dažnai apie tai net nesusimąstydami. Keliuose vis daugėjant automobilių, neišvengiamai daugėja ir nuo jų remonto ar priežiūros likusių nebenaudojamų detalių ir dalių. Viena pavojingiausių automobilinių atliekų – akumuliatoriai.
 
Netinkami naudoti akumuliatoriai turi būti sutvarkomi, o priešingu atveju gali sukelti rimtą žalą aplinkai, nes jų sudedamosiose medžiagose gausu sunkiųjų metalų, švino, elektrolito bei sieros rūgšties. Šios medžiagos, patekusios į gamtą, kelia rimtą grėsmę augalams, gruntui, gruntiniams vandenims. Dėl šios priežasties akumuliatorius išmesti kartu su buitinėmis atliekomis ar laikyti namuose – griežtai draudžama.
 
Jūsų patogumui UAB „Žalvaris“ siūlo įvairių atliekų tvarkymo paslaugas, o įmonės filialai yra išsidėstę po visą Lietuvą. Mums galite pristatyti ne tik akumuliatorius, bet ir galvaninius elementus, buities techniką ir elektroniką ar automobilines atliekas. Per daugiau nei 50 metų patirtį UAB „Žalvaris“ yra užsitarnavęs gerą vardą visoje Lietuvoje ir gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas, atitinkančias aukščiausius Lietuvos ir Europos Sąjungos aplinkosauginius reikalavimus.
 
Rūpinkimės mus supančia aplinka kartu!