Nemokama linija8 800 00 653

Utenoje

UAB „Žalvaris“
Utenos filialo kontaktai:
Metalo g. 3A, Utena
Tel: 8 (389) 48 567
El. paštas utena@zalvaris.lt
 
Akumuliatorių supirkimas Utenoje – pasinaudokite galimybe tinkamai atsikratyti nebenaudojamais akumuliatoriais jau šiandien!
 
Kiekvienas susiduria su kenksmingomis atliekomis bene kas dieną tiek asmeninėje aplinkoje tiek įmonės ar organizacijos veikloje – tai  chemijos pakuotės, įvairios elektros lemputės, elektronika bei jos prietaisai, netinkamos naudoti baterijos, buitinės chemijos pakuotės ir automobilinės atliekos. Bene dažniausiai pasitaikančios automobilinės atliekos – akumuliatoriai.
 
Akumuliatoriai nuo kitų atliekų skiriasi tuo, kad yra itin kenksmingi mus supančiai aplinkai. Irdami jie išskiria tokias pavojingas medžiagas kaip sieros rūgštis, švinas, elektrolitas bei įvairūs sunkieji metalai. Tokios medžiagos gali būti ėsdinančios, toksiškos, degios, sprogstamos, svarbu rūpintis visomis atliekomis kurios pasižymi tokiomis savybėmis kaip: keliančios koroziją ir kitus pavojingus gamtai veiksmus. Tinkamai rūšiuojant ir atsikratant netgi pavojingosios atliekos gali nekenkti aplinkai.
 
UAB „Žalvaris“ užsiima tiek pavojingųjų, tiek nepavojingųjų atliekų tvarkymu jau daugiau nei 50 metų. Įmonėje sukaupta patirtis ir kompetencija leidžia suprasti kliento poreikius ir pasiūlyti poreikius atitinkantį atliekų tvarkymo sprendimą. Įmonė „Žalvaris“ surinktas atliekas ssutvarko laikydamiesi aukščiausių Lietuvos ir Europos Sąjungos aplinkosauginių reikalavimų.