Nemokama linija8 800 00 653

Vilniuje

UAB „Žalvaris“
Vilniaus filialo kontaktai:
Geologų g. 4, Vilnius
Tel: 8 (5) 232 9446
El. paštas vilnius@zalvaris.lt
 
 
UAB „Žalvaris“ vykdomas akumuliatorių supirkimas Vilniuje - tai galimybė vilniečiams priduoti netinkamus naudoti akumuliatorius ir atsakingai elgtis su supančia aplinka: gamta ir žmonių sveikata.
 
Norint apsaugoti aplinką nuo kenksmingų medžiagų, svarbu pasinaudoti pavojingų atliekų supirkimo paslaugomis ir nemesti senų akumuliatorių į aplinką, o priduoti juos į akumuliatorių supirkimo vietas. Atsakingas elgesys ne tik tausos aplinką, bet ir taupys finansus.
 
UAB „Žalvaris“ vykdo atliekų supirkimą ir surinkimą, tvarko aplinkosaugos dokumentus, konsultuoja aplinkosaugos klausimais. Šiai įmonei galima priduoti bene visas kenksmingas atliekas. Visomis surinktomis atliekomis įmonėje pasirūpinama atsakingai, laikantis atliekų tvarkymo hierarchijos reikalavimų. Kai kurios pavojingosios atliekos gali būti ne tik šalinamos, jas sudeginant specialiuose įrenginiuose, bet ir perdirbamos – prikeliant jas naujam gyvenimui.
 
Kokios atliekos yra priskirtinos prie pavojingųjų atliekų? Atliekos, kurios pasižymi viena ar keliomis pavojingosiomis savybėmis, tokiomis kaip: sprogstamosios, oksiduojamosios, degios, dirginančios, kenksmingos, toksiškos, kancerogeninės, ėdžios, infekcinės, mutageninės, jautrinančios ir t.t. Pavyzdžiui, netinkami naudoti automobiliniai yra pavojingoji atlieka, kurios sudėtyje yra sunkiųjų metalų, elektrolitų. Šios medžiagos patekusios į aplinką sukelia nepataisomas pasekmes: užteršiamas gruntas, vanduo, sunkieji metalai per augalus ir vandenį patenka ir į žmogaus organizmą. Dėl šių priežasčių nenaudojamus akumuliatorius vertėtų nedelsiant pristatyti atsakingiems akumuliatorių supirkėjams, kurie tinkamai ir aplinkai saugiausiu būdu pasirūpins šia atlieka.
 
UAB „Žalvaris“ filialai yra įsikūrę septyniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Marijampolėje. Atliekų tvarkymo įmonė „Žalvaris“ gali pasirūpinti ne tik netinkamais naudoti akumuliatoriais, bet ir kitomis atliekomis – galvaniniais elementais,buities technika ir elektronika bei automobilinėmis ar pramonės įmonėse susidarančiomis atliekomis.