Nemokama linija8 800 00 653

Atliekų tvarkymas, surinkimas ir išvežimas

 
Atliekų tvarkymasVis intensyvėjantis vartojimas, atsirandantis dėl besivystančio pramoninio verslo, sąlygoja sparčiai augti bendrą atliekų srautą. Skaičiuojama, jog du trečdaliai tokių atliekų galėtų būti sėkmingai perdirbamos taip išsprendžiant svarbią aplinkosauginę problemą – užkirsti kelią kenksmingų medžiagų patekimui į dirvožemį ir gruntinius vandenis. UAB „Žalvaris“, atliekų tvarkymo srities lyderė Lietuvoje, siūlo platų paslaugų spektrą. Siekiame, kad gyventojams ir verslo asmenims atliekų tvarkymas būtų paprastas ir greitas, kartu išsaugant sveiką, švarią, nepavojingą ir tvarkingą aplinką. Įmonės veiklą apibrėžia Europos Sąjungos atliekų tvarkymo taisyklės bei saugumo sertifikatai.  
 
  • Surenkame paprastus išsikrovusius galvaninius elementus, senas baterijas. Šiems produktams pradėjus irti, į aplinką patenka sunkieji metalai, todėl labai svarbus tokių atliekų tvarkymas ir rūšiavimas. Gyventojams siūlome elementus mesti į specialias „Žalvario“ įsteigtas dėžes, kurias taip pat tiekiame ir prižiūrime namų bendrijoms, bendruomenėms.
  • Ypatingos priežiūros reikalauja ir automobilinės atliekos, auto detalės – tokių atliekų išvežimas į paprastą sąvartyną kenktų aplinkai, kadangi šios atliekos išskiria pavojingų medžiagų. Todėl klientų aptarnavimo skyriuose taip pat priimame automobilines atliekas.
  • Superkame metalo laužą.
  • Verslo klientams siūlomos kompleksinės paslaugos, visapusiškas pavojingų atliekų tvarkymas. Surenkamos automobilių atliekos, atsirandančios remontų metu, teikiamos aplinkosaugos konsultacijos, vedamos atliekų apskaitos.
  • Superkamos tokios atliekos, kaip metalai, amortizatoriai, kuro ir tepalų filtrai, alyva, akumuliatoriai.
  • Atliekų tvarkymas Lietuvoje aktualus ir tiems, kas verčiasi žemės ūkio veikla. Tvarkome ir išvežame ūkininkų veikloje atsirandančias atliekas (vykdant žemės ūkio veiklą, remontuojant techniką, pastatus, atsirandant neveikiančių prietaisų).
  • Tvarkome ir priimame visas kitas pavojingas atliekas.
Kilus klausimų dėl mūsų teikiamų paslaugų, maloniai kviečiame skambinti nemokama klientų konsultavimo linija, telefonu 8 800 00 653.