Nemokama linija8 800 00 653
Buitinės technikos ir atliekų išvežimas

Buitinės technikos ir atliekų išvežimas

 
             
Turite NEVEIKIANČIOS buities technikos ir elektronikos?
Skambinkite mums NEMOKAMU telefonu 8 800 00653 ir susitarkite dėl buities technikos ir elektronikos atliekų pridavimo. Jūsų patogumui, ŽALVARIO skyriai veikia septyniuose didžiuosiuose miestuose.
 
Nelegalūs elektronikos atliekų ardytojai teršia aplinką
 
Pastaruoju metu padaugėjo nelegalių buitinės technikos ir elektronikos atliekų ardytojų, kurie, iš gyventojų surinkę įvairius prietaisus, juos išardo, o nevertingas dalis išmeta į buitinių atliekų konteinerius. Tokiais veiksmais teršiama gamta, didinami jau ir taip dideli susidarančių atliekų kiekiai ir atimama galimybė kai kurias atliekas perdirbti ir panaudoti pakartotinai.
 
Nelegalūs atliekų ardytojai netinkamą naudoti elektroniką ir buitinius prietaisus surenka iš gyventojų, gyvenančių daugiabučiuose ar sodų bendrijose. Daugiabučių pašto dėžutėse gausu informacinių lapelių, kuriuose nurodomas netinkamos naudoti elektronikos surinkėjo telefonas, nenurodant įmonės rekvizitų ar kontaktinės informacijos. Gana paplitęs šių atliekų surinkimo būdas, kai nelegalūs elektronikos ardytojai važiuoja per sodų bendrijas ir kviečia gyventojus priduoti netinkamą naudoti elektroniką ir buitinius prietaisus.
 
Pavojingąsias ir nepavojingąsias atliekas tvarkančios bendrovės „Žalvaris“ komercijos direktorius Paulius Repšys ragina gyventojus neatiduoti atliekų bet kam.
 
„Jei atiduosite seną šaldytuvą ar televizorių tiems, kurie neturi teisės atliekų tvarkyti, atliekos pateks į sąvartyną arba atsiras pamiškėje ar pakelėje. Vienadienės naudos besivaikantys nelegaliai veikiantys atliekų tvarkytojai atliekų tinkamai netvarko, neatiduoda perdirbti mažesnę vertę turinčių atliekų, todėl mes ne tik gyvename užterštoje aplinkoje, bet ir mokame didžiulius pinigus už veikiančių sąvartynų išlaikymą arba jų išplėtimą“, - sako P. Repšy
 
Norint atsakingai priduoti nebenaudojamą elektros ir elektroninę įrangą ir buitinę techniką, kviečiame konsultuotis su ŽALVARIO specialistais nemokama linija 8 800 00 653.