Nemokama linija8 800 00 653
Buitinės technikos ir atliekų išvežimas

Buitinės technikos ir atliekų išvežimas

 
             
     1. Jūs turite NEVEIKIANČIOS buities technikos ir
     elektronikos?
    2. Skambinkite mums NEMOKAMU telefonu 8 800 00653
    arba užsisakykite atliekų išvežimą internetu. Buities technikos ir elektronikos atliekų išvežimas mokamas.
 
Elektros ir elektronikos atliekas gyventojai gali ir patys pristatyti į UAB „Žalvaris“ filialus esančius visoje Lietuvoje.
 
Nelegalūs elektronikos atliekų ardytojai teršia aplinką.
 
Pastaruoju metu padaugėjo nelegalių buitinės technikos ir elektronikos atliekų ardytojų, kurie, iš gyventojų surinkę įvairius prietaisus, juos išardo, o nevertingas dalis išmeta į buitinių atliekų konteinerius. Tokiais veiksmais teršiama gamta, didinami jau ir taip dideli susidarančių atliekų kiekiai ir atimama galimybė kai kurias atliekas perdirbti ir panaudoti pakartotinai.
 
Nelegalūs atliekų ardytojai netinkamą naudoti elektroniką ir buitinius prietaisus surenka butuose, sodų bei garažų bendrijose. Daugiabučių pašto dėžutėse gausu informacinių lapelių, kuriuose nurodomas netinkamos naudoti elektronikos surinkėjo telefonas, nenurodant įmonės ar kitokių kontaktų. Gana paplitęs šių atliekų surinkimo būdas, kai nelegalūs elektronikos ardytojai važiuoja per sodų bendrijas ir kviečia gyventojus priduoti netinkamą naudoti elektroniką ir buitinius prietaisus.
 
Atliekas tvarkančios bendrovės „Žalvaris“ vadovas Paulius Repšys ragina gyventojus neatiduoti savo atliekų bet kam.
 
„Jei atiduosite seną šaldytuvą ar televizorių tiems, kurie neturi licencijų, nevertingos dalys geriausiu atveju paklius į sąvartyną, o blogiausiu – „papuoš“ pamiškę ar pakelę. Vienadienės naudos besivaikantys nelegaliai tinkamai nesutvarko, neatiduoda perdirbti mažesnę vertę turinčių atliekų, todėl mes būname priversti kęsti taršą arba mokėti didžiulius pinigus už veikiančių sąvartynų išlaikymą arba jų išplėtimą“, - sako P. Repšys.
 
Visi besirūpinantis savo aplinka ir norintys patogiai atsikratyti nereikalingais elektros prietaisais ir buitine technika gali kreiptis į įmonę „Žalvaris“.
 
Įmonės darbuotojai sutartu laiku atvyks į jūsų nurodytą vietą ir išveš nereikalingus prietaisus, kurie vėliau bus perdirbti laikantis aukščiausių aplinkosaugos standartų.
 
Susisiekti su įmone „Žalvaris“ ir sužinoti daugiau naudingos informacijos galite skambindami nemokama telefono linija - 8 800 00 653.