Nemokama linija8 800 00 653

Elektronikos atliekos

Smulkūs namų apyvokos prietaisai

Smulkūs namų apyvokos prietaisai

Dulkių siurbliai, gariniai valytuvai, siuvimo, mezgimo mašinos, lygintuvai ir kiti skalbinių lyginimo, gręžimo bei kitokios priežiūros prietaisai, gruzdintuvai, skrudintuvai, vaflinės, keptuvės, smulkintuvai, sulčiaspaudės, kavamalės, talpyklų ir pakuočių atidarymo ar sandarinimo įranga, elektriniai peiliai, plaukų kirpimo, džiovinimo, dantų valymo, skutimosi ir masažavimo prietaisai, epiliatoriai, rankiniai ir staliniai laikrodžiai bei laiko matavimo, rodymo ar fiksavimo įranga, svarstyklės.
 IT ir telekomunikacinė įranga

IT ir telekomunikacinė įranga

Delniniai kompiuteriai, spausdintuvai, stalo ir nešiojamieji kompiuteriai, kopijavimo aparatai, „skaneriai“, elektrinės ir elektroninės rašomosios mašinėlės, faksimiliniai aparatai, teleksai, telefonai, taksofonai, bevieliai telefonai, mobilieji telefonai
 
Vartojimo įranga

Vartojimo įranga

Radijo aparatai, televizoriai, vaizdo kameros, vaizdo grotuvai, garso grotuvai, garso stiprintuvai, muzikos instrumentai, fotoaparatai ir kitos garso, vaizdo įrašymo, atkūrimo priemonės, įskaitant signalus ar kitas garso, vaizdo paskirstymo priemones, išskyrus telekomunikacijų, MP3, CD, DVD grotuvai.
 
Žaislai, laisvalaikio ir sporto įranga

Žaislai, laisvalaikio ir sporto įranga

Elektriniai traukinukai, lenktyninių automobilių komplektai, rankiniai vaizdo žaidimų pultai, vaizdo žaidimai, kompiuteriai, naudojami dviračiuose, nardymo, bėgimo, irklavimo ir kitoje įrangoje, elektroniniai treniruokliai, ėjimo, bėgimo takeliai, elektrinė smigių lenta, švieslentės, monetų aparatai ir kt.
 
Stebėsenos ir kontrolės prietaisai

Stebėsenos ir kontrolės prietaisai

Dūmų detektoriai, šilumos reguliatoriai, termostatai, matavimo, svėrimo ar derinimo prietaisai, naudojami kaip buitinė ar laboratorijų įranga, kiti stebėsenos ir kontrolės prietaisai.
 
Automatiniai daiktų išdavimo įtaisai

Automatiniai daiktų išdavimo įtaisai

Įvairūs automatiniai gėrimų, butelių, kietųjų produktų, pinigų ir kiti daiktų išdavimo prietaisai.
 
Medicininiai prietaisai (išskyrus implantuotus ir infekuotus produktus)

Medicininiai prietaisai (išskyrus implantuotus ir infekuotus produktus)

Radioterapijos įranga, kardiologiniai aparatai, dializės aparatai, plaučių respiratoriai, branduolinės medicinos aparatai, laboratorinė įranga in vitro diagnozėms, analizatoriai, šaldymo kameros, vaisingumo testai, kiti ligos, sužeidimo ar negalios nustatymo, apsaugojimo nuo jų, stebėjimo, gydymo, palengvinimo aparatai.
 
Elektros ir elektronikos įrankiai

Elektros ir elektronikos įrankiai

Grąžtai, pjūklai, siuvimo mašinos, tekinimo, malimo, šlifavimo, smulkinimo, pjovimo, kapojimo, kirpimo, gręžimo, perforavimo prietaisai. Kniedijimo, kalimo, veržimo arba kniedžių, vinių, varžtų ištraukimo įrankiai, virinimo, litavimo įrankiai; skystų, dujinių medžiagų purškimo, skleidimo, paskirstymo ar kitokio apdorojimo įvairiomis priemonėmis įranga, vejos pjovimo ar kitų sodo darbų įrankiai ir pan.