Nemokama linija8 800 00 653
Metalo laužo supirkimas

Metalo laužo supirkimas

Priduoti metalo laužą - naudinga
Daugybė medžiagų, kurias panaudojame savo kasdienybėje, gali būti perdirbamos ir vėl būti naudingos. Gaminant metalą sunaudojama daug energijos ir išskiriami didžiuliai šiltnamio dujų kiekiai, kurie yra tiesioginiai klimato kaitos ir pasaulinio atšilimo kaltininkai. Todėl perdirbant metalą yra tausojami ne tik gamtiniai ištekliai, bet ir mažiau teršiama gamta bei taupoma energija. Didžiausia kenksmingų medžiagų koncentracija išleidžiama į aplinką ne metalams yrant, o būtent per metalo gamybos procesus. Metalą galima perdirbti neribotai – jo pagrindinės savybės nekinta, o perdirbant sunaudojama daug mažiau energijos negu gaminant iš rūdos. Perdirbant sunaudojama mažiau priminių žaliavų, dėl to mažėja metalo kasybos ir rūdos transportavimo daromas poveikis aplinkai.
Metalo laužo supirkimas - išmintingas sprendimas seną metalą prikelti naujam gyvenimui – perdirbti jį nauju bei funkcionaliu, apvalyti aplinką nuo nereikalingų sunkiai yrančių ir dėl to ją teršiančių atliekų bei atlaisvinti vietos gyvenamosiose erdvėse. Paskaičiuota, jog naujų metalo gaminių lydimas iš senųjų metalų, gamybos proceso metu sutaupo apie 60 – 90 proc. energijos. Be to, kadangi dauguma metalų priskiriami neatsinaujinantiems ištekliams, labai svarbu seną metalą surinkti, priduoti ir vėl leisti jam tikslingai funkcionuoti. Todėl, jeigu Jūsų aplinkoje yra daug nenaudojamo metalo – supirkimas „Žalvario“ klientų aptarnavimo punktuose padėtų pasitarnauti tiek sau, tiek ir kitiems, bet svarbiausia - aplinkai.
Metalo laužo supirkimas taip pat yra ir finansiškai naudinga paslauga. Priklausomai nuo to, kokios rūšies ir pobūdžio yra metalo surinkimas, kokios vyrauja rinkos kainos ir kokią įtaką metalo rinkai daro įvairūs ekonominiai procesai, metalo supirkimas įkainojamas skirtingai. Vartotojams pelningiausias gausaus metalo laužo supirkimas, tačiau ilgai sandėliuoti ir kaupti metalo taip pat nerekomenduojama – geriau, nors ir nedideliais kiekiais, bet greičiau metalą priduoti bei leisti jam dalyvauti perdirbimo bei gamybos procesuose.
Metalo supirkimas Kaune – centrinėje „Žalvario“ būstinėje, Palemono g. 1.
Metalo supirkimas Vilniuje – klientų aptarnavimo centre Geologų g. 4.
„Žalvario“ klientų aptarnavimo centrai ir metalo supirktuvės kituose miestuose.