Nemokama linija8 800 00 653
"Esu atsakingas vairuotojas"

"Esu atsakingas vairuotojas"

2013-09-01
Projekto „esu atsakingas vairuotojas“ tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į pavojingas automobilines atliekas (naudoti akumuliatoriai, amortizatoriai, filtrai, alyva, padangos). Supažindinti su šių atliekų tvarkymo reikalavimais ir parodyti kaip kenkiama aplinkai elgiantis neatsakingai.
Šis projektas skirtas visiems vairuojantiems ir remontuojantiems automobilius, įmonėms, importuojančioms ir gaminančioms automobilines detales, aplinkosaugos bei automobilių remonto specialybių studentams, aplinkosaugos įmonėms ir organizacijoms bei visiems neabejingiems ekologijai.
 
"Esu atsakingas vairuotojas"
Projekto eiga:
  • Automobilių servisai kviečiami jungtis prie projekto.
  • Projekte gali dalyvauti visi pageidaujantys automobilių servisai.
  • Prie projekto prisijungę automobilių servisai nemokamai konsultuojami atliekų tvarkymo klausimais bei aprūpinami projekto „Esu atsakingas vairuotojas“ reklamine atributika.
  • Atsakingų, atliekas tvarkančių, servisų žemėlapis skelbiamas skiltyje „Atsakingų servisų žemėlapis“. 
  • Metų pabaigoje bus pateikta ataskaita kiek ir kokių atliekų surinkta iš projekte dalyvaujančių servisų, kaip šios atliekos sutvarkytos ir kokios antrinės žaliavos gautos.
 
 „Esu atsakingas vairuotojas, nes man svarbu, kad panaudotomis mano automobilio dalimis būtų atsikratoma tinkamai - nekeliant grėsmės aplinkai, todėl renkuosi atsakingai atliekas tvarkantį automobilių servisą“.Linas M.
 
 Daugiau informacijos apie patį projektą - www.esuatsakingas.com